Familie van Duyvenbode

Showresultaten Erogon

EROGON SHOWRESULTATEN ( HONORRS X RAVILLE’P’) 2007

HENGST
-REG. KEURING OUDKARSPEL 07 4DE (262 P.) 87,3 %
-EMERALD TROPHY BRECHT 07 5DE (89,3 %)
- REG.KEURING ST OEDENRODE 08 2DE ( 172 P ) 2 JURYLEDEN (zelfde punten als de nr. 1 Masud T)
- EMERALD TROPHY BRECHT 08 6DE (89,3 %)
- NATIONALE KEURING RENSWOUDE 08 3DE ( 264 P) 88%
- NATIONALE C SHOW WEST 09 1STE PLAATS ( 268P) 89,3%
- NATIONALE C SHOW WEST 09 KAMPIOEN JUNIOR HENGSTEN
- LOWLAND LANDCUP EXLOO 09 ( 264 P) 88%
- NATIONALE KEURING ERMELO 09 1STE ( 265P)) 88,3%
- NATIONALE C SHOW WEST 2010 1STE ( 268P) 89,3%)
- NATIONALE C SHOW WEST 2010 BRONZEN MEDAILLE
- LOWLAND CUP EXLOO 2010 (256P) 85,3%

RUIN

- INTERNATIONALE C SHOW ST OEDENRODE 2011 1STE PLAATS (269P) 89,7%

- NATIONALE KEURING ERMELO 2011 2DE PLAATS EN RESERVE KAMPIOEN ( 269P) 89,7%
- NATIONALE KEURING ERMELO 2010 1STE PLAATS RUINEN (271P) 90,3%
- NATIONALE KEURING ERMELO 2010 KAMPIOEN RUINEN 

- NATIONALE C SHOW WEST 2011 1STE PLAATS RUINEN (266 P) 88,7%

- NATIONALE C SHOW WEST 2011 KAMPIOEN RUINEN

EROGON SHOWUITSLAGEN T/M 2010

Regionale Keuring West 2007
Categorie 10: Hengstveulens
Catalogusnr. 43
Qualificatie 4 / 9
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
T. Modderman NL 19 18 18 16 19 18.00
A. Stojanowska PL 19 19 18 16 18 18.00
A. Green UK 17 17 16 15 17 16.40
Gemiddelde 18.33 18.00 17.33 15.67 18.00 17.47 262.00


Regionale Keuring ZUID 2008
Categorie 2: Hengsten 1 jaar
Catalogusnr. 6
Qualificatie 2 / 5
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
M. Machmoum (Mrc) 17 17 16 17 18 17.00
M. Pittaluga (IT) 18 18 17 17 17 17.40
Gemiddelde 17.50 17.50 16.50 17.00 17.50 17.20 172.00


Nationale Keuring 2008
Categorie 10: Hengsten 1 jaar
Catalogusnr. 61
Qualificatie 3 / 4
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
C. Bourghardt 18 18 18 16 18 17.60
C. Jamar-Demeersseman 19 18 18 16 19 18.00
T. Modderman 18 18 17 16 17 17.20
Gemiddelde 18.33 18.00 17.67 16.00 18.00 17.60 264.00


Regionale Keuring West 2009
Categorie 2: Hengsten 2 jaar
Catalogusnr. 9
Qualificatie 1 / 4
Kampioenschap Gold
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
Mrs. M. Tengstedt 19 18 18 17 18 18.00
Mr. T. vd Auwera 18 19 18 16 18 17.80
Mr. E. Tergau 18 19 18 16 18 17.80
Gemiddelde 18.33 18.67 18.00 16.33 18.00 17.87 268.00


Lowland Arabian Cup 2009
Categorie 6: Colts 2 Years Old
Catalogusnr. 18
Qualificatie 6 / 8
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
W. Koch 18 18 18 16 18 17.60
W. Poth 19 18 18 16 18 17.80
P. Rota 18 18 17 16 18 17.40
Gemiddelde 18.33 18.00 17.67 16.00 18.00 17.60 264.00


National C show West 2010
Categorie 3: Hengsten 3 jaar
Catalogusnr. 12
Qualificatie 1 / 5
Kampioenschap Bronze
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
mr. A. Sadar (F) 19 19 18 17 18 18.20
mr. J. Lacina (CZ) 18 19 18 16 18 17.80
Dr. N. Jung (D) 18 18 18 17 17 17.60
Gemiddelde 18.33 18.67 18.00 16.67 17.67 17.87 268.00


Lowland Arabian Cup 2010
Categorie 8: Colts 3 years old
Catalogusnr. 22
Qualificatie 8 / 9
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
S. Eberhardt 18 18 17 15 17 17.00
U. Aeschbacher 17 18 17 16 17 17.00
P. Gamlin 18 18 17 16 17 17.20
Gemiddelde 17.67 18.00 17.00 15.67 17.00 17.07 256.00


National Championship Show 2010
Categorie 8: Ruinen
Catalogusnr. 42
Qualificatie 1 / 3
Kampioenschap Gold
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
K. Zeevenhoven 19 19 18 16 18 18.00
M. Hain 19 19 18 16 19 18.20
T. Rombauer 18 18 18 17 19 18.00
Gemiddelde 18.67 18.67 18.00 16.33 18.67 18.07 271.00


National Championship Show 2010
Categorie 16: Liberty
Catalogusnr. 74
Qualificatie 4 / 4
Kampioenschap
Jury Type Bew Rel Gem Tot
K. Zeevenhoven 18 34 16 22.67
T. Rombauer 17 34 15 22.00
Gemiddelde 17.50 34.00 15.50 22.33 134.00