Familie van Duyvenbode

Showresultaten

RAVILLE SHOWRESULTATEN T/M 2009

• 20/05/2007 1e premie
• 20/05/2007 STER
• 01/01/2010 KEUR

- VEULEN REGIONAAL RES.KAMPIOEN EXLOO
- VEULEN 2DE NK BUNSCHOTEN
- 2 JARIGE REGIONAAL KAMPIOEN EXLOO
- 2 JARIGE 2DE LOWLAND CUP EXLOO
- 2 JARIGE 1STE NATIONALE KEURING
- 2 JARIGE NATIONAAL KAMPIOEN
- 2 JARIGE 6DE ALL NATIONS CUP AKEN
- 2 JARIGE 7DE WK PARIJS
- 4 JARIGE 1STE PREMIE MERRIE MET HOOGSTE PUNTEN OOIT.
- 4 JARIGE 1STE REGIONALE KEURING ST OEDENRODE
- 4 JARIGE RES. KAMPIOEN ST OEDENRODE
- 4 JARIGE BEST BEWEGEND PAARD NATIONALE KEURING
- 5 JARIGE 1STE REGIONALEKEURING OUDKARSPEL
- 5 JARIGE REGIONAAL KAMPIOEN OUDKARSPEL
- 5 JARIGE 3DE INT.SHOW STROHEN ( D)
- 5 JARIGE 2DE LOW LAND CUP EXLOO
- 5 JARIGE NEDERLANDS KAMPIOEN RENSWOUDE
- 5 JARIGE BEST GEFOKT NEDERLANDS PAARD
- 6 JARIGE KEUR VIA HAAR NAKOMELINGEN EROGON( HONORRS) EN EROGANT( WH JUSTICE)
- PRESTEERD GOED ONDER HET WESTERNZADEL

RAVILLE SHOWUITSLAGEN T/M 2010

Regionale Keuring Noord 2003
Categorie 7: Merrieveulens
Catalogusnr. 32
Qualificatie 2 / 13
Kampioenschap Reservekampioen
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
H. Hennekens-v Nes 18 19 18 16 18 17.80
P. Muller 18 17 17 16 18 17.20
T. Hulshof 17 18 17 17 18 17.40
Gemiddelde 17.67 18.00 17.33 16.33 18.00 17.47 262.00

 

Nationale Keuring 2003
Categorie 1: Merrieveulens tot 15 mei
Catalogusnr. 6
Qualificatie 2 / 8
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
A. Norden 19 18 17 16 19 17.80
A. Stojanowska 18 17 17 16 19 17.40
T. Modderman 18 18 17 15 18 17.20
W. Poth 19 18 17 16 19 17.80
Gemiddelde 18.50 17.75 17.00 15.75 18.75 17.55 351.00

Regionale Keuring WEST 2004
Categorie 5: Merries 1 jaar
Catalogusnr. 49
Qualificatie 3 / 6
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
H. Hennekens 8 9 8 6 8 7.80
T. Husebye 8 8 7 5 7 7.00
P. Gamlin 8 8 8 6 8 7.60
Gemiddelde 8.00 8.33 7.67 5.67 7.67 7.47 112.00

Regionale Keuring Exloo 2005
Categorie 3: 2 jarige merries
Catalogusnr. 10
Qualificatie 1 / 4
Kampioenschap Kampioen
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
A. Norden 19 18 19 17 19 18.40
E. Tergau 18 18 18 17 18 17.80
W. Poth 19 18 19 16 20 18.40
Gemiddelde 18.67 18.00 18.67 16.67 19.00 18.20 273.00

 

LowLand Arabian Cup 2005
Categorie 5: Fillies 2 years old
Catalogusnr. 35
Qualificatie 2 / 8
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
J1 19 18 18 17 19 18.20
J2 19 18 18 16 18 17.80
J3 18 17 17 16 18 17.20
Gemiddelde 18.67 17.67 17.67 16.33 18.33 17.73 266.00

Nationale keuring 2005
Categorie 14: Merries 2 en 3 jaar
Catalogusnr. 99
Qualificatie 1 / 8
Kampioenschap Kampioen
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
T. Modderman 19 19 18 16 19 18.20
T. Gagliani 20 19 19 17 20 19.00
P. Maxwell 19 19 19 17 20 18.80
H. Ismer 19 18 19 16 19 18.20
Gemiddelde 19.25 18.75 18.75 16.50 19.50 18.55 371.00

Regionale Keuring West 2007
Categorie 18: Premiekeuring Merries-Ruinen
Catalogusnr. 93
Qualificatie 1 / 8
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
T. Modderman NL 90 89 85 77 87 85.60
A. Stojanowska PL 0 0 0 0 0 0.00
A. Green UK 0 0 0 0 0 0.00
Gemiddelde 30.00 29.67 28.33 25.67 29.00 28.53 428.00


Nationale Keuring 2007
Categorie 7: Stermerrie rubriek
Catalogusnr. 44
Qualificatie 1 / 4
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
K. Zeevenhoven 20 0 0 0 0 4.00
A. Angold 0 0 0 0 0 0.00
A. Norden 0 0 0 0 0 0.00
P. Rota 0 0 0 0 0 0.00
Gemiddelde 5.00 0.00 0.00 0.00 0.00 1.00 20.00

Regionale Keuring Zuid 2007
Categorie 12: Merries 4-5 jaar
Catalogusnr. 50
Qualificatie 1 / 7
Kampioenschap Reservekampioen
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
H. Hennekens-v.Nes 18 19 18 15 18 17.60
R. Schibler 19 19 17 17 18 18.00
N. Jung 19 19 17 17 18 18.00
Gemiddelde 18.67 19.00 17.33 16.33 18.00 17.87 268.00


Regionale Keuring West 2008
Categorie 12: Merries 4 en 5 jaar
Catalogusnr. 60
Qualificatie 1 / 8
Kampioenschap Kampioen
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
A. Stefaniuk (PL) 19 18 18 16 19 18.00
K. Detailleur (B) 19 18 18 16 19 18.00
K. Zeevenhoven 19 19 18 15 19 18.00
Gemiddelde 19.00 18.33 18.00 15.67 19.00 18.00 270.00



LowLand Arabian Cup 2008
Categorie 9: Mares 4-5 years old
Catalogusnr. 54
Qualificatie 2 / 8
Kampioenschap
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
S. Garde 19 19 18 16 20 18.40
R. Schibler 19 19 18 16 19 18.20
M.A. Wragg 19 18 18 16 20 18.20
Gemiddelde 19.00 18.67 18.00 16.00 19.67 18.27 274.00


Nationale Keuring 2008
Categorie 5: Merries 4-5 jaar
Catalogusnr. 34
Qualificatie 1 / 5
Kampioenschap Kampioen / Best of show
Jury Type H/H R/B Ben Gang Gem Tot
C. Bourghardt 18 18 19 17 20 18.40
C. Jamar-Demeersseman 20 19 19 17 20 19.00
T. Modderman 19 19 18 16 19 18.20
Gemiddelde 19.00 18.67 18.67 16.67 19.67 18.53 278.00


National C Show Oost 2009
Categorie 8: Ridden Class Merries
Catalogusnr. 38
Qualificatie 2 / 4
Kampioenschap
Jury Type Stap Stap Draf Pres Gem Tot
T. Modderman 85 17.00
Gemiddelde 85.00 0.00 0.00 0.00 0.00 17.00 85.00